Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-600-5.5-1P230
Indeks: T-GEN-600-5.5-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 15 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-600-5.5-1P230
Zasilacz laboratoryjny 0–600V DC / 5,5A, moc 3,3kW
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA GEN-600-5.5-1P230 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3,3kW. Umożliwia regulację napięcia wyjściowego w zakresie 0–600V DC oraz prądu wyjściowego w zakresie 0–5,5A. Przyrząd oferuje rozdzielczość napięcia wyjściowego na poziomie 12mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego wynoszącą 0,11mA, zasilany jest napięciem w przedziale 190–253V AC.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do montażu w szafach typu rack 19" o wymiarach 423x88x442,5mm. Wyposażono go w dwa wyświetlacze LED o czterocyfrowej rozdzielczości oraz interfejsy RS232 i RS485. Zasilacz obsługuje oprogramowanie LabVIEW oraz sterowniki LabWindows, co pozwala na łatwą integrację w systemach pomiarowych.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-600-5.5-1P230
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
RS485
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...600V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...5,5A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
listwa zaciskowa
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
12mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,11mA
Seria producenta
GEN
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤350Vpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm