Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-60-40-1P230
Indeks: T-GEN-60-40-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 10 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-60-40-1P230
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–60V DC, 0–40A, 2,4kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-60-40-1P230 to jednokanałowe urządzenie programowalne, oferujące regulowane napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 60V DC oraz prąd wyjściowy do 40A. Maksymalna moc wyjściowa jednostki wynosi 2,4kW. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 190–253V AC, a wejście realizowane jest za pomocą listwy zaciskowej. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w standardzie rack 19 cali, co ułatwia integrację w systemach pomiarowych.
Parametry pracy wyświetlane są na dwóch 4-cyfrowych wyświetlaczach LED. Rozdzielczość ustawień wynosi 7,2mV dla napięcia oraz 4,8mA dla prądu wyjściowego. Poziom tętnień i szumów dla napięcia regulowanego ogranicza się do 8Vrms oraz 60Vpp. Urządzenie zapewnia wysoką funkcjonalność dzięki automatycznemu przełączaniu między trybami CV i CC, możliwości pracy w trybie master/slave oraz wsparciu dla pracy równoległej.
Wbudowane interfejsy RS232 oraz RS485 umożliwiają zdalne sterowanie przy wykorzystaniu oprogramowania LabVIEW lub sterowników LabWindows. Dodatkowe wyjścia pomocnicze 5V/0,2A oraz 15V/0,2A pozwalają na zwiększenie możliwości sterowania systemem. Urządzenie wyposażono w funkcje blokady panelu przedniego, Auto-Re-Start i Safe-Start oraz pamięć ostatnich ustawień. Praca w zakresie temperatur od 0 do 50°C oraz objęcie 60-miesięcznym okresem gwarancji producenta potwierdzają parametry eksploatacyjne tego modelu.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-60-40-1P230
Moc maksymalna
2,4kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...60V DC
Prąd wyjściowy
0...40A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
7,2mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
4,8mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤60Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
wbudowane wyjścia pomocnicze, 5 V, 0,2 A; 15 V, 0,2 A dla zwiększenia funkcjonalności sterowania systemem
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x432,8mm