Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P400
Indeks: T-GEN-300-11-3P400
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–300V / 11A, moc 3,3kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P400 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3,3kW. Umożliwia regulację napięcia wyjściowego w zakresie 0–300V DC oraz prądu wyjściowego w zakresie 0–11A. Rozdzielczość ustawień wynosi 6mV dla napięcia oraz 0,22mA dla prądu. Urządzenie zasilane jest trójfazowo napięciem 3 x 342–460V AC, a wejście realizowane jest poprzez listwę zaciskową.
Komunikacja z urządzeniem odbywa się poprzez interfejsy RS232 i RS485, z obsługą sterownika LabWindows oraz oprogramowania LabVIEW. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach rack 19" przy wymiarach 423x88x442,5mm. Zasilacz może pracować w temperaturze od 0 do 50°C. Producent udziela na urządzenie 60 miesięcy gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P400
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...300V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 342...460V AC
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
6mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,22mA
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm