Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P208
Indeks: T-GEN-300-11-3P208
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P208
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–300V DC / 11A
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P208 to programowalne, jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3,3kW. Umożliwia regulację napięcia wyjściowego w zakresie 0–300V DC oraz prądu wyjściowego do 11A, oferując rozdzielczość nastaw na poziomie 6mV dla napięcia oraz 0,22mA dla prądu. Zasilanie urządzenia realizowane jest za pomocą sieci trójfazowej 3 x 190...253V AC poprzez listwę zaciskową.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19" o wymiarach obudowy 423x88x442,5mm. Układ sterowania obsługuje funkcje takie jak automatyczne przełączanie CV/CC, blokada panelu przedniego, tryby Auto-Re-Start i Safe-Start, pamięć ostatnich ustawień oraz tryb master/slave dla pracy równoległej. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego wynoszą odpowiednio ≤80Vrms oraz ≤300Vpp.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-300-11-3P208
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...300V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 190...253V AC
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
6mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,22mA
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm