Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-300-11-1P230
Indeks: T-GEN-300-11-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 13 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-300-11-1P230
Zasilacz laboratoryjny 0–300V / 11A, moc 3,3kW, programowalny
Zasilacz laboratoryjny TDK-Lambda GEN-300-11-1P230 to jednokanałowe urządzenie programowalne, umożliwiające regulację napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 300V DC oraz natężenia prądu do 11A. Zasilacz dysponuje mocą maksymalną 3,3kW i jest przystosowany do pracy z napięciem zasilania w zakresie 190–253V AC. Konstrukcja pozwala na montaż w szafie rack 19", a wymiary obudowy wynoszą 423x88x442,5 mm.
Urządzenie wyposażono w dwa wyświetlacze LED o czterocyfrowej rozdzielczości, zapewniające bieżącą kontrolę parametrów pracy. Rozdzielczość nastaw wynosi 6mV dla napięcia oraz 0,22mA dla prądu wyjściowego. Poziom tętnień i szumów dla napięcia regulowanego utrzymuje się na poziomie ≤80Vrms oraz ≤300Vpp. Zasilacz wspiera standardy komunikacji RS232 oraz RS485 i jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-300-11-1P230
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
RS485
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...300V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...11A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
listwa zaciskowa
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
6mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,22mA
Seria producenta
GEN
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤300Vpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm