Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-200-16.5-3P400
Indeks: T-GEN-200-16.5-3P400
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 13 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-200-16.5-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–200V / 16,5A, moc 3,3kW, programowalny
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–200V DC oraz prąd wyjściowy do 16,5A. Urządzenie osiąga moc maksymalną na poziomie 3,3kW i jest zasilane z sieci trójfazowej w zakresie 3 x 342...460V AC. Konstrukcja pozwala na osiągnięcie rozdzielczości napięcia wyjściowego wynoszącej 4mV oraz rozdzielczości prądu 0,33mA.
Komunikację ze środowiskiem zewnętrznym zapewniają interfejsy RS232 oraz RS485. Sprzęt jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW oraz sterownikiem LabWindows. Obudowa została przystosowana do montażu w szafie typu rack 19" o wymiarach 423x88x442,5mm, z podłączeniem zasilania poprzez listwę zaciskową. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Producent udziela na ten model 60-miesięcznej gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-200-16.5-3P400
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
RS485
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...200V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 342...460V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...16,5A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
listwa zaciskowa
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
4mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,33mA
Seria producenta
GEN
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤275Vpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm