Indeks: T-GEN-20-250-3P400/F
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 16.2 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN20-250-3P400/F
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN20-250-3P400/F
Zasilacz laboratoryjny 5kW, prąd wyjściowy 0–250A
Programowalny zasilacz laboratoryjny marki TDK-Lambda to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 5kW. Sprzęt obsługuje prąd wyjściowy w zakresie od 0 do 250A. Został wyposażony w dwa wyświetlacze LED z czterocyfrowym odczytem parametrów.
Konstrukcja o wymiarach 482,6 x 88,9 x 518 mm jest przystosowana do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Urządzenie znajduje zastosowanie w sektorze Automotive.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN20-250-3P400/F
Cechy
Interfejs
RS485
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
5kW
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...250A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
GEN
Temperatura pracy
0...50°C
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
482,6x88,9x518mm