Indeks: T-GEN-20-250-3P208/F
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 16.2 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN20-250-3P208/F
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN20-250-3P208/F
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–20V / 250A, moc 5kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA serii GEN to programowalne, jednokanałowe urządzenie o mocy wyjściowej 5kW. Oferuje płynną regulację napięcia w zakresie 0–20V DC oraz prądu w zakresie 0–250A. Dzięki zastosowaniu dwucyfrowych wyświetlaczy LED o 4-cyfrowej rozdzielczości, parametry pracy są czytelne w każdych warunkach.
Zasilacz przystosowano do montażu w szafie typu rack 19" o wymiarach 482,6x88,9x518mm. Komunikację z zewnętrznymi systemami zapewniają złącza RS232 oraz RS485, z pełnym wsparciem sterowników LabWindows. Produkt znajduje zastosowanie w sektorze Automotive i przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Producent udziela na urządzenie 60 miesięcy gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN20-250-3P208/F
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
RS485
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
5kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...250A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
GEN
Temperatura pracy
0...50°C
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
482,6x88,9x518mm