Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-165-1P230
Indeks: T-GEN-20-165-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 13 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-20-165-1P230
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 165A, moc 3,3kW
Jednokanałowy zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-20-165-1P230 to programowalne urządzenie zapewniające napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC oraz prąd wyjściowy do 165A. Konstrukcja osiąga moc maksymalną 3,3kW przy zasilaniu wejściowym 190–253V AC. Urządzenie oferuje rozdzielczość napięcia wyjściowego na poziomie 4mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego 3,3mA, co pozwala na precyzyjną kontrolę parametrów pracy odbiorników.
Obudowa o wymiarach 423x88x442,5mm jest przystosowana do montażu w szafie typu rack 19", a złącze wejściowe zrealizowano w formie listwy zaciskowej. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C i oferuje użyteczne funkcje wspomagające obsługę: blokadę panelu przedniego, Auto-Re-Start, Safe-Start oraz pamięć ostatnich ustawień. Producent udziela na ten model 60-miesięcznej gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-165-1P230
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Prąd wyjściowy
0...165A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
4mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
3,3mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤55Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm