Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-120-3P208
Indeks: T-GEN-20-120-3P208
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 10 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-20-120-3P208
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–20V / 120A, moc 2,4kW
Jednokanałowy zasilacz programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-120-3P208 zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC oraz prąd wyjściowy do 120A przy maksymalnej mocy wyjściowej 2,4kW. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością napięcia na poziomie 2,4mV oraz prądu wynoszącą 14,4mA. Parametry pracy monitorowane są za pomocą dwóch czterocyfrowych wyświetlaczy LED, a urządzenie posiada wbudowane wyjścia pomocnicze 5V / 0,2A oraz 15V / 0,2A, wspierające sterowanie systemowe.
Obudowa przystosowana jest do montażu w standardzie rack 19", a zasilanie realizowane jest poprzez trójfazowe przyłącze 190–253V AC za pośrednictwem listwy zaciskowej. Tętnienia i szumy napięcia wyjściowego wynoszą ≤8Vrms oraz ≤60Vpp. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w zakresie temperatur 0–50°C. Producent udziela na sprzęt 60 miesięcy gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-120-3P208
Moc maksymalna
2,4kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 190...253V AC
Prąd wyjściowy
0...120A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
2,4mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
14,4mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤60Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
wbudowane wyjścia pomocnicze, 5 V, 0,2 A; 15 V, 0,2 A dla zwiększenia funkcjonalności sterowania systemem
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x432,8mm