Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-120-1P230
Indeks: T-GEN-20-120-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 10 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-20-120-1P230
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 120A, programowalny, montaż rack 19"
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-20-120-1P230 to programowalne urządzenie jednokanałowe o mocy maksymalnej 2,4 kW. Oferuje zakres napięcia wyjściowego od 0 do 20 V DC oraz prąd wyjściowy w zakresie 0–120 A. Przyrząd zapewnia rozdzielczość regulacji napięcia na poziomie 2,4 mV oraz prądu wynoszącą 14,4 mA, przy tętnieniach i szumach napięcia nieprzekraczających 8 Vrms oraz 60 Vpp.
Urządzenie wyposażono w dwa wyświetlacze LED z 4-cyfrową prezentacją wartości pomiarowych. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19" i posiada wymiary 423 x 43,6 x 432,8 mm. Zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie 190–253 V AC poprzez listwę zaciskową. Praca zasilacza możliwa jest w zakresie temperatur otoczenia od 0 do 50°C.
Zasilacz obsługuje interfejsy RS232 oraz RS485 i jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW oraz sterownikiem LabWindows. Funkcjonalność obejmuje automatyczne przełączanie CV/CC, pracę w trybach master/slave oraz równoległym, a także wbudowane wyjścia pomocnicze (5 V/0,2 A oraz 15 V/0,2 A). Dodatkowo zasilacz posiada funkcje Auto-Re-Start, Safe-Start, blokadę panelu przedniego oraz pamięć ostatnich ustawień. Producent zapewnia 60-miesięczny okres gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-20-120-1P230
Moc maksymalna
2,4kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Prąd wyjściowy
0...120A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
2,4mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
14,4mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤60Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
wbudowane wyjścia pomocnicze, 5 V, 0,2 A; 15 V, 0,2 A dla zwiększenia funkcjonalności sterowania systemem
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x432,8mm