Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-15-220-1P230
Indeks: T-GEN-15-220-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 13 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-15-220-1P230
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–15V / 220A, moc 3,3kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-15-220-1P230 to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 3,3kW. Oferuje zakres napięcia wyjściowego od 0 do 15V DC oraz prądu wyjściowego od 0 do 220A, zapewniając rozdzielczość regulacji odpowiednio 0,3mV oraz 4,4mA. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 190–253V AC i posiada wbudowany interfejs RS232 oraz RS485.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19" o wymiarach 423x88x442,5mm. Parametry pracy monitorowane są za pomocą dwóch czterocyfrowych wyświetlaczy LED. Zasilacz charakteryzuje się tętnieniami i szumami napięcia na poziomie ≤7Vrms oraz ≤55Vpp. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C, a przyłącze wejściowe realizowane jest poprzez listwę zaciskową.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-15-220-1P230
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...15V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
0...220A
Rodzaj złącza wejściowego
listwa zaciskowa
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
0,3mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
4,4mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤55Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm