Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-10-330-1P230
Indeks: T-GEN-10-330-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 13 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-10-330-1P230
Zasilacz laboratoryjny 0–10V / 330A, moc 3,3kW
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny oferuje napięcie wyjściowe w zakresie 0–10V DC oraz prąd wyjściowy do 330A, przy maksymalnej mocy wyjściowej wynoszącej 3,3kW. Urządzenie zapewnia wysoką precyzję ustawień z rozdzielczością napięcia 0,2mV oraz rozdzielczością prądu 6,6mA. Parametry pracy monitorowane są za pomocą dwóch czterocyfrowych wyświetlaczy LED.
Zasilacz przystosowany jest do montażu w szafach typu rack 19" przy wymiarach 423x88x442,5mm. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez listwę zaciskową przy napięciu wejściowym 190–253V AC. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w temperaturze od 0 do 50°C. Producent udziela 60-miesięcznej gwarancji na ten produkt.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-10-330-1P230
Moc maksymalna
3,3kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...10V DC
Napięcie zasilania
190...253V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
0...330A
Rodzaj złącza wejściowego
listwa zaciskowa
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
0,2mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
6,6mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤55Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm