Indeks: T-G600-12.5-3P480
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G600-12.5-3P480
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G600-12.5-3P480
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–600V DC / 0–12,5A, 7,5kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G600-12.5-3P480 to programowalne urządzenie jednokanałowe o maksymalnej mocy wyjściowej 7,5kW. Zakres napięcia wyjściowego wynosi od 0 do 600V DC, natomiast prąd wyjściowy jest regulowany w zakresie od 0 do 12,5A. Urządzenie oferuje tryby pracy stałonapięciowej oraz stałoprądowej, przy tętnieniach i szumach napięcia na poziomie ≤100Vrms oraz ≤450Vpp.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafie rack 19" o wymiarach 423x43,6x533,2mm. Wyświetlacz LED o czterocyfrowej rozdzielczości umożliwia odczyt parametrów pracy. Urządzenie zasilane jest napięciem trójfazowym w zakresie 3 x 342...528V AC i może pracować w temperaturze od 0 do 50°C. Producent zapewnia 60-miesięczny okres ochrony gwarancyjnej.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G600-12.5-3P480
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
7,5kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...600V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 342...528V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...12,5A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤450Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x533,2mm