Indeks: T-G300-11.5-1P208
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 6.25 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208
Zasilacz laboratoryjny 0–300VDC, 11,5A, 3450W, montaż rack 19"
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3450W. Zasilacz zapewnia regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–300V DC oraz prąd wyjściowy do 11,5A. Urządzenie oferuje pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, a parametry pracy są prezentowane na podwójnym, czterocyfrowym wyświetlaczu LED.
Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafach typu rack 19" i posiada wymiary 423 x 43,6 x 553,2 mm. Zasilacz pracuje przy napięciu zasilania 170–265V AC w zakresie temperatur od 0 do 50°C. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G300-11.5-1P208
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
3450W
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...300V DC
Napięcie zasilania
170...265V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...11,5A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤200Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x553,2mm