Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G20-135-ECAT-3P400
Indeks: T-G20-135-ECAT-3P400
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 6.25 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G20-135-ECAT-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 135A, moc 2700W
Zasilacz laboratoryjny programowalny G20-135-ECAT-3P400 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 2700W. Zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC oraz prąd wyjściowy 0–135A. Zasilacz przystosowany jest do pracy trójfazowej przy napięciu wejściowym 3 x 342–460V AC i może być montowany w szafach rack 19".
Bezpieczeństwo eksploatacji wspierają zabezpieczenia przeciwprzepięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego wynoszą ≤10Vrms oraz ≤75Vpp. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C, a jego wymiary wynoszą 423x43,6x553,2mm. Producent udziela na produkt 60 miesięcy gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G20-135-ECAT-3P400
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
2700W
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 342...460V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...135A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤75Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x553,2mm