Indeks: T-G1000-7.5-3P480
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G1000-7.5-3P480
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G1000-7.5-3P480
Zasilacz programowalny 0–1kV / 7,5A, moc 7,5kW, 1 kanał
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny o mocy maksymalnej 7,5kW oferuje zakres napięcia wyjściowego od 0 do 1kV DC oraz prąd wyjściowy do 7,5A. Urządzenie pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, umożliwiając precyzyjną kontrolę parametrów wyjściowych. Zasilacz zasilany jest napięciem trójfazowym w zakresie 3 x 342–528V AC i charakteryzuje się poziomem tętnień i szumów ≤250Vrms oraz ≤1,1kVpp.
Parametry pracy są wyświetlane na dwóch czytelnych, czterocyfrowych ekranach typu LED. Zasilacz został przystosowany do montażu w szafie rack 19 cali, a jego wymiary wynoszą 423x43,6x533,2 mm. Urządzenie może pracować w temperaturze od 0 do 50°C. Producent udziela na sprzęt 60-miesięcznej gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G1000-7.5-3P480
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
7,5kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...1kV DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 342...528V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...7,5A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤1,1kVpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x43,6x533,2mm