Indeks: T-KON1/G5000
Marka: STEINEL
Waga: 0.013 kg
Opinie: 0
Końcówka do pistoletu STEINEL KON1/G5000
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Końcówka do pistoletu STEINEL — część zamienna do pistoletu do klejenia STEINEL G5000
Część zamienna w postaci końcówki o średnicy 1mm, przeznaczona do pistoletu do klejenia STEINEL G5000 o mocy 500W.
Element ten został zaprojektowany do współpracy z modelem STEINEL G5000, obsługującym sztyfty o średnicy 11mm. Końcówka o średnicy 1mm umożliwia precyzyjne nakładanie kleju w urządzeniu osiągającym temperaturę pracy do 210°C.
Tagi: Końcówka do pistoletu STEINEL KON1/G5000
Cechy
Artykuły współpracujące
G5000
Producent
STEINEL
Średnica końcówki
1mm