Indeks: T-SBM-4N-46-29
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-29
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-29
Gniazdo bananowe 4mm 1kV/32A, montaż przykręcany, kolor biały
Złącze laboratoryjne typu gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do pracy z napięciem znamionowym 1kV oraz prądem o natężeniu do 32A. Element posiada izolowaną konstrukcję i jest przystosowany do montażu przykręcanego w urządzeniach pomiarowych oraz systemach testowych.
Konstrukcja złącza pozwala na przyłączenie przewodów o przekroju do 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 4,6mm. Całkowita długość komponentu wynosi 65mm, co zapewnia wygodne prowadzenie połączeń w panelach i obudowach. Produkt jest zgodny z normą EN 61010 oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa kategorii CAT II 1000V i CAT III 600V.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-29
Cechy
Długość
65mm
Kolor
biały
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
4,6mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm