Indeks: T-SBM-4N-46-27
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-27
Opis
Złącze bananowe Stäubli SBM-4N-46-27
Złącze bananowe 4mm, 1kV, 32A, montaż przykręcany
To izolowane gniazdo bananowe o średnicy 4mm jest przeznaczone do montażu przykręcanego. Element przystosowany jest do pracy z napięciem znamionowym 1kV oraz prądem znamionowym 32A, przy maksymalnym przekroju przewodu wynoszącym 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej przewodu do 4,6mm.
Konstrukcja złącza o długości 65mm wykonana została w kolorze brązowym. Komponent spełnia wymagania norm bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 600V oraz EN 61010.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-27
Cechy
Długość
65mm
Kolor
brązowy
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
4,6mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm