Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22 Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22
Indeks: T-SBM-4N-46-22
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Opinie: 0
Opis
Złącze bananowe STÄUBLI SBM-4N-46-22
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, izolowane, przykręcane
Izolowane gniazdo bananowe 4mm przystosowane jest do pracy przy napięciu znamionowym 1kV oraz prądzie znamionowym 32A. Element został zaprojektowany do montażu przykręcanego, a jego konstrukcja umożliwia podłączenie przewodu o przekroju do 2,5mm² przy maksymalnej średnicy zewnętrznej 4,6mm.
Złącze o długości 65mm wykonane zostało w kolorze czerwonym. Komponent spełnia wymagania normy EN 61010 oraz posiada parametry bezpieczeństwa odpowiadające kategoriom CAT II 1000V i CAT III 600V.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBM-4N-46-22
Cechy
Długość
65mm
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
4,6mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm