Indeks: T-SBL-4N-39-25
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-25
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-25
Gniazdo bananowe 4mm, 1kV, 32A, izolowane, zielone
Złącze bananowe 4mm typu gniazdo przeznaczone jest do zastosowań laboratoryjnych. Element charakteryzuje się napięciem znamionowym 1kV oraz prądem znamionowym 32A. Konstrukcja złącza jest izolowana, a styk został pokryty powłoką niklowaną dla zapewnienia parametrów połączenia.
Montaż elementu odbywa się poprzez lutowanie, przy czym maksymalna obsługiwana średnica przewodu wynosi 3,9mm. Złącze jest zgodne z normami CAT II 1000V, CAT III 600V oraz EN 61010, co określa jego parametry bezpieczeństwa w układach pomiarowych. Element występuje w kolorze zielonym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI SBL-4N-39-25
Cechy
Kolor
zielony
Montaż
lutowany
Napięcie znamionowe
1kV
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
32A
Producent
STÄUBLI
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
izolowane
Zgodność z normą
EN 61010
Złącze
gniazdo
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.