Indeks: T-LM-4N-30-27
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-27
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-27
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC / 60VDC
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4mm występuje w formie wtyku z dodatkowym gniazdem osiowym 4mm. Element przystosowany jest do pracy przy prądzie znamionowym 19A oraz napięciu znamionowym 30V AC i 60V DC.
Konstrukcja elementu jest nieizolowana, a styki zostały poddane niklowaniu dla zapewnienia parametrów połączenia. Montaż na przewód o przekroju 1mm² odbywa się za pomocą zacisku śrubowego, co pozwala na bezpieczne osadzenie przewodu w złączu.
Produkt wykończony jest w kolorze brązowym. Jest to komponent przeznaczony do budowy systemów pomiarowych i laboratoryjnych wymagających stabilnych połączeń wtykowych o średnicy 4mm.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-27
Cechy
Kolor
brązowy
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm