Indeks: T-LM-4N-30-25
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-25
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-25
Złącze bananowe 4mm, wtyk, 19A, 30VAC/60VDC, zielone
Złącze laboratoryjne typu bananowego 4mm w formie wtyku przeznaczone jest do pracy przy prądzie znamionowym do 19A. Napięcie znamionowe komponentu wynosi 30V AC oraz 60V DC, co pozwala na wykorzystanie elementu w układach pomiarowych niskiego napięcia.
Wtyk charakteryzuje się nieizolowaną konstrukcją oraz posiada wbudowane gniazdo osiowe o średnicy 4mm. Element został wyposażony w niklowane pokrycie styku, które zabezpiecza powierzchnię roboczą.
Montaż złącza na przewód o przekroju 1mm² odbywa się za pomocą połączenia śrubowego. Obudowa wtyku utrzymana jest w kolorze zielonym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-25
Cechy
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm