Indeks: T-LM-4N-30-23
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-23
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-23
Złącze bananowe 4mm, wtyk, prąd znamionowy 19A
Wtyk laboratoryjny typu bananowego o średnicy 4mm przeznaczony jest do montażu na przewodzie. Złącze charakteryzuje się parametrami znamionowymi na poziomie 19A oraz napięciem roboczym wynoszącym 30V AC lub 60V DC.
Element posiada niklowane pokrycie styku oraz gniazdo osiowe 4mm. Konstrukcja nieizolowana umożliwia montaż śrubowy dla przewodów o przekroju 1mm². Złącze dostępne jest w kolorze niebieskim.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-23
Cechy
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm