Indeks: T-LM-4N-30-21
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-21
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-21
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC
Złącze bananowe 4mm w formie wtyku przeznaczone jest do połączeń laboratoryjnych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz napięciem znamionowym wynoszącym 30V AC i 60V DC. Konstrukcja złącza jest nieizolowana i zawiera dodatkowe gniazdo osiowe o średnicy 4mm.
Styk elementu został poddany niklowaniu, co zapewnia trwałość połączenia. Montaż złącza odbywa się na przewód o przekroju 1mm² przy użyciu połączenia śrubowego. Obudowa złącza wykonana jest w kolorze czarnym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4N-30-21
Cechy
Kolor
czarny
Montaż
śrubowy
Napięcie znamionowe
60V DC
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
19A
Producent
STÄUBLI
Przekrój przewodu
1mm2
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm
Złącze
wtyk
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.