Indeks: T-LM-4A-30-29
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-29
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-29
Złącze bananowe 4mm, wtyk, 19A, 30VAC/60VDC, białe
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm występuje w formie wtyku z dodatkowym gniazdem osiowym 4 mm. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym na poziomie 19 A oraz dopuszczalnym napięciem znamionowym wynoszącym 30 V AC lub 60 V DC. Powierzchnia styku została pokryta warstwą niklu, co zapewnia odpowiednie parametry przewodzenia.
Konstrukcja wtyku jest nieizolowana i przeznaczona do montażu na przewód przy użyciu połączenia śrubowego. Element jest przystosowany do pracy z przewodami o przekroju 1 mm² i występuje w białym wariancie kolorystycznym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-29
Cechy
Kolor
biały
Napięcie znamionowe
60V DC
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm