Indeks: T-LM-4A-30-23
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-23
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-23
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC / 60VDC
Złącze bananowe 4mm w formie wtyku przeznaczone jest do zastosowań laboratoryjnych. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz napięciem znamionowym wynoszącym 30V AC i 60V DC.
Element posiada złocone pokrycie styku oraz wbudowane gniazdo osiowe 4mm. Konstrukcja typu nieizolowanego umożliwia montaż na przewód o przekroju 1mm² za pomocą połączenia śrubowego.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-23
Cechy
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm