Indeks: T-LM-4A-30-22
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-22
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-22
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC
Złącze bananowe o średnicy 4 mm przeznaczone jest do połączeń laboratoryjnych. Komponent typu wtyk posiada nieizolowaną konstrukcję wyposażoną w gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia kaskadowe łączenie przewodów. Styki elementu zostały poddane procesowi złocenia w celu zapewnienia parametrów połączenia.
Parametry elektryczne złącza określają prąd znamionowy na poziomie 19 A oraz napięcie znamionowe 30 V AC i 60 V DC. Konstrukcja przystosowana jest do montażu na przewodzie o przekroju 1 mm² za pomocą połączenia śrubowego. Element wykończony jest w kolorze czerwonym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-22
Cechy
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm