Indeks: T-LM-4A-30-21
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.008 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-21
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-21
Złącze bananowe 4mm wtyk, 19A, 30VAC/60VDC
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego 4mm przeznaczone jest do połączeń elektrycznych w układach testowych. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym 19A oraz dopuszczalnym napięciem pracy wynoszącym 30V AC lub 60V DC.
Element posiada złocone styki oraz wbudowane osiowe gniazdo 4mm, co umożliwia kaskadowe łączenie przewodów. Konstrukcja typu nieizolowanego przewidziana jest do montażu na przewód o przekroju 1mm² za pomocą połączenia śrubowego. Obudowa złącza wykonana jest w kolorze czarnym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-21
Cechy
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
19A
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm