Indeks: T-LM-4A-30-20
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-20
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-20
Złącze bananowe 4mm wtyk 19A, 30VAC/60VDC, kolor żółto-zielony
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4mm występuje w wersji nieizolowanego wtyku z dodatkowym gniazdem osiowym 4mm. Element przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 19A oraz napięciem do 30V AC lub 60V DC.
Konstrukcja złącza przewiduje montaż śrubowy bezpośrednio na przewodzie o przekroju 1mm². Styki elementu posiadają powłokę złoconą, co wpływa na parametry połączenia elektrycznego. Produkt charakteryzuje się kolorystyką żółto-zieloną.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI LM-4A-30-20
Cechy
Kolor
żółto-zielony
Montaż
śrubowy
Napięcie znamionowe
60V DC
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
19A
Producent
STÄUBLI
Przekrój przewodu
1mm2
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm
Złącze
wtyk
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.