Indeks: T-BL-4N-39-27
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-27
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-27
Złącze bananowe 4mm, prąd znamionowy 32A, napięcie 30VAC/60VDC
Złącze bananowe 4mm w formie gniazda przeznaczone jest do stosowania w przewodach pomiarowych. Element ten cechuje się prądem znamionowym o wartości 32A oraz napięciem znamionowym 30V AC i 60V DC. Konstrukcja złącza jest zgodna z wymogami normy EN 61010.
Produkt wyposażony jest w niklowane pokrycie styku, co wpływa na parametry połączeniowe. Montaż przewodu odbywa się poprzez lutowanie, przy czym maksymalny przekrój przewodu wynosi 2,5mm², a jego dopuszczalna średnica zewnętrzna to 3,9mm. Długość całkowita złącza wynosi 43,5mm, a obudowa wykonana jest w kolorze brązowym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-27
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
brązowy
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm