Indeks: T-BL-4N-39-26
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-26
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-26
Złącze bananowe 4mm, gniazdo, 32A, 30VAC/60VDC
Złącze laboratoryjne typu gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie. Komponent charakteryzuje się niklowanym pokryciem styków, co zapewnia parametry połączenia przy prądzie znamionowym wynoszącym 32A oraz napięciu znamionowym 30V AC i 60V DC.
Konstrukcja złącza o długości 43,5mm umożliwia współpracę z przewodami o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Element wykonany w kolorze fioletowym spełnia wymogi bezpieczeństwa określone w normie EN 61010 i jest przeznaczony do stosowania w przewodach pomiarowych.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-26
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
fioletowy
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm