Indeks: T-BL-4N-39-24
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-24
Opis
Złącze bananowe Stäubli BL-4N-39-24
Złącze bananowe 4mm, 32A, 60V DC, montaż lutowany
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm stanowi gniazdo przeznaczone do montażu poprzez lutowanie. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styki elementu zostały poddane niklowaniu, co zapewnia trwałość połączenia elektrycznego.
Wymiary złącza obejmują długość całkowitą 43,5 mm przy dopuszczalnej maksymalnej średnicy przewodu wynoszącej 3,9 mm oraz przekroju poprzecznym do 2,5 mm². Komponent jest zgodny z normą bezpieczeństwa EN 61010 i posiada obudowę w kolorze żółtym. Złącze znajduje zastosowanie w konstrukcjach przewodów pomiarowych.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-24
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm