Indeks: T-BL-4N-39-23
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-23
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-23
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, niebieskie
Złącze bananowe 4mm w formie gniazda przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 32A oraz napięciem znamionowym 30V AC i 60V DC. Styki złącza posiadają wykończenie niklowane, co wpływa na parametry połączeniowe komponentu.
Konstrukcja umożliwia obsługę przewodów o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Całkowita długość elementu wynosi 43,5mm, a jego obudowa wykonana jest w kolorze niebieskim. Złącze spełnia wymogi normy EN 61010 i jest przystosowane do pracy w przewodach pomiarowych.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-23
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm