Indeks: T-BL-4N-39-22
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.003 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-22
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-22
Gniazdo bananowe 4mm, 30VAC/60VDC, prąd znamionowy 32A
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styk złącza jest niklowany, co wpływa na jego właściwości użytkowe. Produkt jest zgodny z normą EN 61010.
Element posiada długość 43,5 mm i jest utrzymany w czerwonym kolorze. Maksymalna średnica przewodu wynosi 3,9 mm, natomiast przekrój przewodu może osiągać do 2,5 mm². Złącze znajduje zastosowanie w konstrukcji przewodów pomiarowych.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-22
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm