Indeks: T-BL-4N-39-21
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.003 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-21
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-21
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, montaż lutowany
Złącze bananowe 4mm typu gniazdo przeznaczone jest do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC. Komponent charakteryzuje się obciążalnością prądową na poziomie 32A i jest przystosowany do montażu poprzez lutowanie.
Konstrukcja elementu posiada niklowane pokrycie styków, co zapewnia parametry połączeniowe. Złącze współpracuje z przewodami o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Całkowita długość elementu wynosi 43,5mm, a jego obudowa wykonana jest w kolorze czarnym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4N-39-21
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
czarny
Montaż
lutowany
Napięcie znamionowe
60V DC
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
32A
Producent
STÄUBLI
Przekrój przewodu maks.
2,5mm2
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Zastosowanie
do przewodów pomiarowych
Zgodność z normą
EN 61010
Złącze
gniazdo
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.