Indeks: T-BL-4A-39-27
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-27
Opis
Złącze bananowe 4mm Stäubli BL-4A-39-27
Gniazdo bananowe 4mm, 32A, napięcie 30VAC/60VDC
Złącze laboratoryjne typu gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do montażu w przewodach pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32A oraz dopuszczalnym napięciem pracy 30V AC i 60V DC. Konstrukcja złącza jest zgodna z normą EN 61010, co określa parametry bezpieczeństwa dla akcesoriów pomiarowych.
Styk elementu posiada złocone pokrycie, co wpływa na parametry połączenia elektrycznego. Montaż przewodu odbywa się poprzez lutowanie, przy czym złącze obsługuje przewody o maksymalnym przekroju 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Komponent w kolorze brązowym posiada długość całkowitą 43,5mm.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-27
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
brązowy
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm