Indeks: T-BL-4A-39-24
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-24
Opis
Złącze bananowe Stäubli BL-4A-39-24
Złącze bananowe 4mm, 32A, 30VAC/60VDC, montaż lutowany
Złącze laboratoryjne typu bananowego o średnicy 4 mm przeznaczone jest do montażu na przewodach pomiarowych. Element ten charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32 A oraz napięciem znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Styk złącza został poddany procesowi złocenia, co wpływa na parametry połączenia.
Konstrukcja gniazda przystosowana jest do montażu lutowanego na przewodach o maksymalnym przekroju 2,5 mm² i średnicy zewnętrznej do 3,9 mm. Komponent posiada żółty kolor izolacji oraz długość całkowitą 43,5 mm. Urządzenie jest zgodne z normą EN 61010.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-24
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
żółty
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
32A
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm