Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22 Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Indeks: T-BL-4A-39-22
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.003 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Złącze bananowe 4mm, gniazdo, 30VAC/60VDC, 32A
Gniazdo bananowe 4mm przystosowane jest do pracy z napięciem znamionowym 30V AC oraz 60V DC przy prądzie znamionowym 32A. Element ten wyposażony jest w pozłacane styki, co zapewnia stabilność połączeń w układach pomiarowych.
Złącze przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie na przewodach pomiarowych o przekroju do 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Całkowita długość elementu wynosi 43,5mm, a korpus wykonany jest w kolorze czerwonym.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Cechy
Długość
43,5mm
Kolor
czerwony
Montaż
lutowany
Napięcie znamionowe
60V DC
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
32A
Producent
STÄUBLI
Przekrój przewodu maks.
2,5mm2
Średnica przewodu maks.
3,9mm
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 4mm
Zastosowanie
do przewodów pomiarowych
Zgodność z normą
EN 61010
Złącze
gniazdo
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.