Indeks: T-BL2-12/20/A-22
Opinie: 0
Listwa gniazdowa STÄUBLI BL2-12/20/A-22
Opis
Listwa gniazdowa bananowa 2mm, 20 gniazd, 10A, 70V DC
Listwa gniazdowa typu bananowego o średnicy 2mm przeznaczona jest do systemów pomiarowych. Element posiada 20 gniazd rozmieszczonych w rastrze 12mm między rzędami, co umożliwia integrację w różnorodnych układach elektronicznych.
Parametry elektryczne komponentu wynoszą 10A dla prądu znamionowego oraz 33V AC lub 70V DC dla napięcia znamionowego. Styki wykonano z mosiądzu i pokryto warstwą złota, co zapewnia parametry połączeniowe w kolorze czerwonym.
Tagi: Listwa gniazdowa STÄUBLI BL2-12/20/A-22
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
70V DC
Prąd znamionowy
10A
Raster między rzędami
12mm
Złącze
bananowe 2mm