Indeks: T-I-EB4-IFA-25
Marka: STÄUBLI
Waga: 0.004 kg
Opinie: 0
25A STÄUBLI I-EB4-IFA-25
Opis
Gniazdo bananowe STÄUBLI I-EB4-IFA-25
Gniazdo bananowe 4mm, prąd znamionowy 25A
Gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do montażu w obudowach złączy. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 25A.
Całkowita długość komponentu wynosi 17mm. Obudowa została wykonana w kolorze zielonym.
Tagi: 25A STÄUBLI I-EB4-IFA-25
Cechy
Długość całkowita
17mm
Kolor
zielony
Prąd znamionowy
25A
Producent
STÄUBLI
Typ obudowy do złączy
bananowych
Zastosowanie
gniazdo bananowe 4mm
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.
25A STÄUBLI I-EB4-IFA-25