Indeks: T-XN45400/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN45400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN45400/5A jest przeznaczony do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia jest przystosowana do pracy w układach 3-fazowych. Przekładnik posiada wejścia dla szyn prądowych o wymiarach 3x 31mm x 31mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN45400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Montaż
śrubowy
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
3x 31mmx31mm