Indeks: T-XN35125/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN35125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XN35125/5A umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie zostało zaprojektowane w wersji 3-fazowej, co pozwala na jednoczesną obsługę trzech torów prądowych. Konstrukcja przekładnika pozwala na prowadzenie szyn prądowych o wymiarach 3x 21mm x 25mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN35125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Montaż
śrubowy
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
3x 21mmx25mm