Indeks: T-XN25150/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN25150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 1
Trójfazowy przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN25150/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynę DIN lub montaż śrubowy. Wymiary szyny prądowej wynoszą 3 x 15mm x 25mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN25150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Montaż
śrubowy
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
3x 15mmx25mm