Indeks: T-XN25125/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN25125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN25125/5A to urządzenie zaprojektowane do przekształcania prądów pierwotnych o wartości 125A na prądy wtórne o wartości 5A. Jest to model trójfazowy, charakteryzujący się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na szynie DIN oraz montaż śrubowy, co ułatwia instalację w szafach sterowniczych i rozdzielnicach. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szyną prądową o wymiarach 3 x 15mm x 25mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN25125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Montaż
śrubowy
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
3x 15mmx25mm