Indeks: T-XMER8660800/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 51mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o określonych wymiarach przekroju.
Konstrukcja przystosowana jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
51mm