Indeks: T-XMER8660800/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/1A
Opis
Przekładnik prądowy 800/1A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/1A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu wejściowego na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym wynoszącym 800A oraz średnicą wewnętrzną otworu 51mm, co umożliwia współpracę z przewodami o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
51mm