Indeks: T-XMER8660300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się zróżnicowaną klasą dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA, klasa 0,5 przy 5VA oraz klasa 1 przy 5VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm. Przekładnik jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-60
Średnica wewnętrzna
51mm