Indeks: T-XMER8660300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 51mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich gabarytach.
Konstrukcja przekładnika pozwala na jego montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-60
Średnica wewnętrzna
51mm